Code Night

Code Night

Ekstrem koşullar altında 24 saat sürecek online kodlama ve algoritma geliştirme yarışması “Code Night” a katılmak ister misiniz? Türkiye geneli gerçekleştirilmesi planlanan ve zorluk dereceleri “kolay, orta ve zor” olan, çeşitli programlama sorularını bildiğiniz herhangi programlama dillerini kullanarak takımınla birlikte çözüp sürpriz ödülleri toplamak senin elinde. Üstelik IEEE’nin düzenlemiş olduğu ve global üyelik gerektiren uluslararası kodlama ve algoritma geliştirme yarışmaları öncesi kendinizin ve takımınızın mevcut durumunu öğrenip bu yarışmalara daha iyi bir şekilde hazırlanmak artık çok daha kolay.

IEEE İstanbul Kültür Üniversitesi Computer Society Chapter’ı tarafından 28 Nisan 2018 00:00 (TSİ) ile 28 Nisan 2018 23:59 (TSİ) tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenecek “Code Night” kodlama ve algoritma yarışmasında takımınızı kurup yerinizi ayırtın. “Code Night” etkinliği ücretsiz olup isteyen herkes katılabilir. Tek yapmanız 22 Nisan 2018 23:59 (TSİ) katılım tarihine kadar takımınızla birlikte kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Yarışma kaydınızın tamamlanmasının akabinde yarışma başlangıç tarihinden önce koşulları içeren ilgili mail gönderilecektir.

Code Night yarışması ile ilgili sorularınız için halilibrahimkorkmaz@ieee.org ; cs@ikuieee.org adreslerine mail gönderebilirsiniz.

Code Night yarışmasına kayıt için: http://bit.ly/code-night

Detaylar

Başlangıç

28 Nisan 2018 - 00:00

Bitiş

23:59

Etkinlik Kategorileri

Etkinlik

Etkinlik Yeri