SmartPro Workshop Eğitimleri

SmartPro Workshop Eğitimleri

IKU IEEE Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenmekte olan SmartPro Workshop Eğitimleri, öğrenci arkadaşlarımızın gelecekte seçmek istediği ve merak ettiği sektörleri tanıtmak, öğretmek, geliştirmek ve kafasındaki soru işaretlerini ortan kaldırmak amacı ile yapılmaktadır. Bu sayede IKU IEEE Öğrenci Kulübü olarak bizler sizlere anlaşmalı olduğumuz SmartPro Bilgisayar Akademisi ile aşağıdaki bulunan eğitim workshoplarını ücretsiz sunarak sizleri geleceğe dair ve ileride seçmek istediğiniz veya seçmeyi düşündüğünüz sektör hakkında yada hiç bir şey bilmeseniz bile sektörü tanımak ve sektör hakkında ön bilgi alarak, sektörün kendiniz için uygun olup olmadığını anlamanızı amaçlamaktayız. Ayrıca bu workshopları aldığınıza dair kurum tarafından sertifika verilip belgelendirmekteyiz. Bu eğitim ve uygulamamız ücretsiz olup tüm İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerine açıktır.

Genel Bilgilendirmeler;
-SmartPro WorkShop Eğitimleri cumartesi günleri saat: 14:00 ile 17:00 arasında SmartPro Bilgisayar Akademisi’nin Kadıköy Şubesinde yapılmaktadır.

-SmartPro WorkShop Eğitimleri bilgisayar laboratuvarlarında uygulamalı olarak yapılacağı için her eğitim için kontenjan 15 kişi ile kısıtlıdır. Ancak 2-3 haftada bir bu SmartPro WorkShop Eğitimleri ücretsiz olarak tekrarlatma imkanımız oluğu için ilkine katılamayan arkadaşlarımız olursa aynı eğitimleri tekrarlattırabiliriz. Bu yüzden katılmayı düşünen arkadaşlarımız olursa aşağıda linkteki başvuru formunu doldurması ve IKU IEEE Öğrenci Kulübünden ÜCRETSİZ EĞİTİM KUPONU alması gerekmektedir. Yeterli sayıya ulaşıldığı zaman formu dolduran ve seçilen arkadaşlarımız ile açılacak olan SmartPro WorkShop Eğitimleri için iletişime geçilip ÜCRETSİZ EĞİTİM KUPONU verilerek belirtilecek olan gün ve tarihte toplu olarak eğitime katılacaklardır.

– Eğitimler;

  • Web ve Grafik Tasarım Eğitimi
  • Microsoft Yazılım Uzmanlığı Eğitimi
  • Sistem Uzmanlığı Eğitim
  • Cisco Network Uzmanlığı Eğitimi
  • MS Office Uzmanlığı – Professional
  • Bilgisayarlı Muhasebe – Logo Muhasebe Uzmanlığı

-Başvuru Formu aşağıdaki linkte bulunmaktadır.
Forma ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Not: IKU IEEE Öğrenci Kulübü üyelerine ve Mühendislik Fakültesi öğrencilerine öncelik tanınacaktır.

Detaylar

Başlangıç

5 Aralık 2013

Etkinlik Kategorileri

Eğitim, Workshop

Etkinlik Yeri

Smartpro Bilgisayar Akademisi

Osmanağa, No:, General Asım Gündüz Cd. No:50, 34714
Kadıköy/İstanbul
Turkey